Шановні мешканці та гості Очаківської громади!
Ми живемо в епоху Героїв. Героїв, яких об'єднала любов до рідної землі. Героїв, які стали символом єдності та слави українського народу.
Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні. В цей день ми віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.
Дванадцять років тому, на Майдані, українці зробили свій остаточний вибір – бути вільними, бути європейцями, бути господарями на власній землі. Перші герої цієї великої війни за незалежність віддали найдорожче – своє життя – не під обстрілами на фронті, а в самому серці мирного Києва, тримаючи в руках лише дерев’яні щити та незламну віру.
Ми пам’ятаємо кожного. Їхній подвиг став тим фундаментом, на якому ми сьогодні тримаємо наш спротив.
Наш обов’язок – не просто пам’ятати імена, а продовжувати справу, за яку вони загинули. Будувати сильну та успішну Україну.
Вірю, що велика сила українського духу, самовіддана любов до рідної Батьківщини стане запорукою розбудови сильної держави, адже народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і боронитиме Україну до останнього подиху. Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Вітчизні.
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні! Слава всім захисникам, які сьогодні боронять нашу свободу!
З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ





