Вшануймо пам'ять….
Щороку 4 червня в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули від рук, куль, розірваних ракет і бомб ворога. Сльози, відчай, біль, злість… Це те, що відчуває кожен з нас. Відібрані, скалічені життя наших дітей – це незгоєні довічні рани України.
Сьогодні день пам’яті – це протест проти насильства та війни! Діти мають жити в мирі!
За 12 років російсько-української війни постраждали десятки тисяч дітей України, деякі навіть не встигли побачити цей світ. Пам’ятаємо про маленькі серця загиблих українців! Вшануйте кожну загиблу дитину хвилиною мовчання, запали свічку пам’яті! Бережемо світлу пам’ять про кожну дитину!
На території Очаківської міської територіальної громади назавжди обірвалося життя двох дітей. Це біль, який ніколи не мине…

Єва Смульська, 8 років. Загинула в місті Очакові під час влучання ракети у житловий будинок.

Ростислав Присяжний, 3 роки. Загинув після гучного вибуху в місті Очакові Очаківської міської територіальної громади. Смерть настала наступного дня в лікарні, внаслідок прогресування легенево-серцевої недостатності. Серце хлопчика не витримало .
Кожного, хто поселив страх у очах наших дітей, хто змусив їх очі налитися слізьми, хто залишив їх без щасливого дитинства та світлого майбутнього – кожен причетний обов’язково відповість за свої діяння. А поки – молімося за душі наших янголяток...
Служба у справах дітей Очаківської міської ради