Інформаційні матеріали

Розпорядження Очаківського міського голови №103 від 31.07.2024 року "Про утворення ініціативної групи з питань формування громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради"

Повідомлення про формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

Ініціативна група з питань формування громадської ради  при виконавчому комітеті Очаківської міської ради  (надалі – Ініціативна група) керуючись розпорядженням Очаківського міського голови  від 31.07.2024 № 103 розпочинає приймати заявки щодо кандидатур до складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради (надалі – Громадська рада). Формування Громадської ради на установчих зборах здійснюється шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу Громадської ради та фахівців, які особисто присутні на установчих зборах.

17:37:11 12.08.2024