КП ОМР "Очаків - сервіс"

Е-mail:  [email protected]

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00 , п'ятниця з 8.00 до 15.45

перерва з 12.00 до 12.45

Графік особистого прийому громадян директором КП ОМР «Очаків – сервіс»

Відділ по розрахунках із споживачами

Контактні номера телефонів з питань звірки оплати та нарахувань водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів:
(05154) 3-03-11
+38 097 608 22 29
Для надання фото фіксації показників лічильника на Viber, просимо вказувати номер особового рахунку та адресу.

Номер телефону:

+38 097 608 22 29  (Viber)

Інформація щодо обов’язковості укладання договорів на збирання, вивезення та утилізацію ТПВ

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА КП ОМР “ОЧАКІВ-СЕРВІС” НА 2020 РІК

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Шановні споживачі

послуг з вивезення ТПВ, водопостачання та водовідведення!

Комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаків – сервіс» інформує Вас, що відповідно до постанови  Правління НБУ № 162 від 28.12.2018 року «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні»  (зі змінами, внесеними згідно постанови Правління НБУ № 4 від 22.02.2019 року), Національним банком України запроваджується міжнародний номер банківського рахунку. Усі перекази коштів з 01 листопада 2019 року будуть здійснюватися в новому форматі.

Розрахунки з споживачами послуг з вивезення ТПВ, водопостачання та водовідведення КП ОМР «Очаків – сервіс»  відповідно до договорів, раніше укладених між нами, будуть здійснюватись за наступними реквізитами:

КП ОМР «Очаків – сервіс»

Код ЄДРПОУ 42560752

Розрахунковий рахунок у форматі IBAN  UA083264610000026003300683293

Банк Філія Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО 326461

Просимо вважати цей лист повідомленням про зміну реквізитів КП ОМР «Очаків – сервіс», що є невід’ємною частиною договорів, раніше укладених між нами. Починаючи з 01 листопада 2019 року  розрахунки за старими реквізитами стануть неможливими і будуть здійснюватись лише з використанням IBAN.

Шановні мешканці міста Очаків!

Вам необхідно укласти договори на послуги з водопостачання, водовідведення та вивіз ТПВ з КП ОМР

«Очаків-сервіс»

При собі мати наступні документи:

Для побутових споживачів

• Паспорт та ідентифікаційний код;
  • Довідку з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або документ, що підтверджує право власності;
  • Розрахункову книжку з оновленою інформацією по оплаті, лічильнику та пломбам;
  • Довідку, що підтверджує кількості осіб, які проживають у помешканні, домову книгу для приватного сектору.

Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату послуг з 10 грудня  2018 року необхідно проводити за новими реквізитами.

Для абонентів які користуються  онлайн-сервісами  необхідно створити нові окремі  платежі на водопостачання та  вивіз ТПВ  на  реквізити, що додаються:

Отримувач КП ОМР  «Очаків-сервіс»;

Код ЄДРПОУ – 42560752;

МФО – 326461;

Розр. рах. № 26003300683293.

в філії Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»

Існуючі тарифи:

централізоване постачання холодної води 20,16 грн за 1м3;

водовідведення – 22,59 грн за 1 м3;

вивезення ТПВ – 21,87 грн за 1 особу ( приватний сектор)

18,22 грн за 1 особу (багатоповерхові будинки)

Також, звертаємо Вашу увагу на те, що відтепер  особові рахунки для  споживачів, які оплачують за вивіз ТПВ безпосередньо на розрахунковий рахунок КП ОМР «Очаків-сервіс» являється номер особового рахунку зазначений в розрахункових книжках та договорах на водопостачання та водовідведення.

Вам необхідно звернутись до розрахункового відділу КП ОМР «Очаків-сервіс» за уточненням.

З повагою, керівництво КП ОМР «Очаків-сервіс»

Шановні мешканці міста Очаків!

Повідомляємо Вам, що за рішенням сесії Очаківської міської ради № 16 від 05.10.2018 року було створене нове підприємство – Комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаків-сервіс», далі (КП ОМР «Очаків-сервіс»), йому було передано основні засоби МКП «Очаківводоканал».

З 03.12.2018 року КП ОМР «Очаків-сервіс» розпочало свою виробничу діяльність та надає, мешканцям міста, наступні комунальні послуги:

• збирання вивезення та захоронення ТПВ;
  • водопостачання та водовідведення;
  • вивезення рідких побутових відходів;

В зв’язку з чим, просимо усіх побутових та юридичних споживачів з 17.12.2018 року звертатись до працівників відділу по роботі із споживачами КП ОМР «Очаків-сервіс» для укладання нових договорів на послуги зі збирання вивезення та захоронення ТВП, водопостачання та водовідведення, вивезення рідких побутових відходів.

При собі мати наступні документи:

Для побутових споживачів

• Копію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Довідку з Єдиного державного реєстру, або копію документа, що підтверджує право власності;
  • Розрахункову книжку;
  • у разі зміни кількості осіб зареєстрованих, або що проживають у помешканні, надавати відповідну довідку, домову книгу для приватного сектору.

Для юридичних споживачів

• Заява;
  • Свідоцтво про реєстрацію платника податку;
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;
  • Статут, або положення;
  • Копію паспорта та ідентифікаційного коду (для ФОП);
  • Довіреність, або наказ про призначення керівника;
  • Технічні умови на підключення (для укладання договору на водопостачання та водовідведення);
  • Документ, що підтверджує право власності;

Також звертаємо Вашу увагу на те, що оплату послуг з 10 грудня 2018 року необхідно проводити на нові розрахункові рахунки.

Реквізити додаються:

Отримувач КП ОМР     «Очаків-сервіс»;

Код ЄДРПОУ – 42560752;

МФО – 326461;

Розр. рах. № 26003300683293.

в філії Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»

З повагою, керівництво КП ОМР «Очаків-сервіс»