Відділ архіву

Презентація  до Дня міста Очакова

Опис справ постійного зберігання за 2002-2012 роки

Опис справ постійного зберігання за 1956-2017 роки

Нормативна база щодо впровадження електронного документообігу

Презентація  щодо впровадження електронного документообігу

В архівному відділі Очаківської міської ради зберігаються документи фондів: (далі за списком)

Фонди ліквідованих установ, організацій, підприємств, що зберігаються в архівному відділі Очаківської міської ради за станом на 01.01.2018

Фонди національного архівного фонду, що зберігаються в архівному відділі Очаківської міської ради за станом на 01.01.2018

Архівний відділ Очаківської міської ради щовівторка та щочетверга кожного тижня з 09.00 до 16.00 (вул. Лоцманська, 18, 2 поверх) здійснює прийом громадян за їх запитами, а саме:

• Соціально-правового характеру фізичних або юридичних осіб, пов’язаних із соціальним захистом, спрямованих на забезпечення їх законних прав та інтересів, у тому числі пенсійне забезпечення та отримання пільг і компенсацій відповідно до законодавства, що передбачають витребування інформації про трудовий стаж та заробітну плату; участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Надання архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних і юридичних осіб, необхідних для соціального захисту громадян, здійснюється архівом безоплатно.

• Майнові запити, які стосуються підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно (виділення земельних ділянок під будівництво об'єктів господарства, установ, закладів, житлових будинків, допоміжних приміщень; надання дозволу на реконструкцію та перебудову існуючих споруд; закріплення прибудинкової території за будинковолодіннями; введення в експлуатацію будівель та господарчих споруд; виділення житла; продаж домоволодінь; виготовлення копій ситуаційних, будівельних планів та відповідних рішень виконкому, інші питання пов’язані з рішеннями сесій міської ради).

Виконання майнових запитів, передбачає законодавство, архів повинен здійснювати як платну послугу. Але станом на 25.01.2018 архівний відділ Очаківської міської ради надає дані послуги безоплатно або пропонує фізичній/юридичній особі, що звернулася до архіву з таким запитом, провести самостійний пошук за документами архіву у читальному залі (секторі користування).