Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин

Начальник управління - Наталія МАРКОВА

заступник начальника управління - Ігор ЛАГУНОВ

головний бухгалтер - Олена ПОЗНАНСЬКА

Е-mail: upravgkg@ukr. net

Бюджетні запити на 2022-2024 роки

Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Паспорта бюджетних програм на 2021 рік

Паспорта бюджетних програм на 2020 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 року

Квартирний облік. Списки громадян

Графіки проведення гарячої лінії департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації в 2021 році

Графіки особистого прийому громадян керівництвом департамента економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації в 2021 році

Рішення Очаківської міської ради від 06.03.2020 року № 13 "Про пайову участь замовників будівництва"

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470, всім громадянам, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконкомі Очаківської міської ради, необхідно терміново оновити (для щорічної перереєстрації громадян) наступні документи:

• довідка про склад сім’ї;
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи;
  • дані про житлове приміщення особи за місцем проживання;
  • копії паспортів (1,2 стор., реєстрація) заявника та членів його сім’ї, копії свідоцтва про неповнолітніх дітей;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • довідка з місця роботи/ навчання заявника та дорослих членів сім’ї;
  • копія довідки, що надає право користування пільгою;
  • участь у житлових програмах.

Прийом документів проводиться щодня з 8:00 до 17:00 (крім вихідних та  святкових днів ) м.Очаків, вул..Соборна, 7А, каб. № 206.Телефон для довідок: 2-39-10; 3-04-38.

До відома громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов

Очаківська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою: м.Очаків, вул. Балкова, 40.

З метою здійснення підготовчої роботи щодо розподілу і наданню вищезазначеного житлового приміщення, запрошуємо Вас в термін до 10 травня 2019 року звернутися до управління ЖКГ ОМР для проходження перереєстрації з обов’язковим наданням копій паспортів, свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, ідентифікаційних кодів всіх осіб, які перебувають на квартирному обліку, довідок з місця роботи, довідок з місця реєстрації з зазначенням загальної та жилої площі займаних приміщень.     Особи, які не нададуть необхідні відомості, не будуть братись до уваги жилово-побутовою комісією при виконкомі Очаківської міської ради, яка розглядає питання розподілу і надання житлових приміщень.

Звертатись до міськвиконкому, кабінет № 206

Телефон для довідок: 2-39-10.

Рішення Очаківської міської ради від 30.03.2012 року № 18 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року

ПРОГРАММА поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року

Рішення Очаківської міської ради від 26.06.2015 року № 16 Про внесення доповнень до рішення Очаківської міської ради від 30.03.2012 р. № 18 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року»

Паспорт бюджетної програми міського бюджету м.Очаків на 2017 рік