Очаківська міська територіальна громада

Важлива зустріч з партнерами

Дата: 10.11.2023 13:07
Кількість переглядів: 45

Міський голова Сергій Бичков перебуває в іспанському місті Гандія. На зустрічі з мером Гандії Хосе Мануелем Прієто були присутні: почесний консул України в Валенсії Пабло Гіль Лопез з дружиною, президент асоціації українців в Гандії Світлана Щербак, представники мерії та асоціації. Сторони висловили зацікавленість в розвитку відношень та соціально-культурні зв'язки, зокрема взаємодії у сферах туризму і спорту. Іспанські партнери після закінчення бойових дій в Україні поділяться досвідом в розвитку туристичної галузі та розвитку пляжної зони, а також портової інфраструктури та пасажирських перевезень водним транспортом. Документи з нашого боку передані на узгодження депутатам Гандії.

Для довідки:

Гандія (валенс. Gandia (офіційна назва), ісп. Gandía) — муніципалітет в Іспанії, у складі автономної спільноти Валенсія, у провінції Валенсія. Населення — 79 430 осіб (2010)

Королівство Іспанія с перших днів війни підтримувало Україну.