Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

 COVID-19: допомога на дітей ФОПів першої  і другої груп,та осіб, які втратили роботу

Дата: 03.01.2024 16:11
Кількість переглядів: 84

Кабінетом Міністрів України прийнято рішення від 22.04.2020р. № 329, щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб –підприємців, які мають дітей, та людей, які втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.

Мінсоцполітики виплачуватиме допомогу на дітей ФОП першої або другої групи платників єдиного податку, які сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації ФОП на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Така допомога надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку включно,  у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6 років – 1 779 грн; для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 грн).

Для отримання допомоги потрібні будуть в загальному випадку копії (або фотокопії) документів:

- свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років;

- довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (індивідуальні відомості про застраховану особу за      формою ОК-7).

Решта документів, котрі вимагатимуть, стосуються часткових випадків: для іноземця та особи без громадянства, або ж у разі опіки над дитиною або її усиновлення.

Змінено підхід до розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, які під час карантину стали безробітними. До доходу не буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.

Також, збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень