Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Про ускладнення погодних умов 7-9 січня 2024 року на території Миколаївської області

Дата: 09.01.2024 08:51
Кількість переглядів: 75

У зв’язку з впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області та м. Миколаїв 7-9 січня 2024 року очікуються складні погодні умови. Вдень 7 січня та протягом доби 8 січня значні опади (дощ з переходом у сніг), вночі 9 січня сніг. Ожеледь, місцями  налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву 5-15 см. Пориви вітру 17- 22 м/с. Зниження температури повітря протягом доби 8 січня до 3-8° морозу, вночі 9 січня до 8-13° морозу. Ускладнення погодних умов 7-9 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.
Інформація буде уточнюватись прогнозами погоди та попередженнями.