Шановні колеги,

Дата: 10.01.2024 16:15

11 січня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна зустріч із серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією Міст України.

Тема: «Сесія запитань і відповідей: розробляємо План відновлення і розвитку територіальної громади, досвід розробки та практичного втілення»

На численні прохання учасників вебінару «Алгоритм розробки Плану відновлення і розвитку територіальної громади: методологія, етапи та досвід практичного втілення», який відбувся за підтримки нашого Проєкту 21 грудня 2023 року, і в ході якого була представлена авторська методологія розробки типового Плану відновлення громади (відеозапис вебінару доступний на платформі youtube за посиланням https://youtu.be/3CbrzDc03xU?feature=shared), ми вирішили присвятити окрему зустріч обговоренню проблемних питань, з якими зазвичай стикаються фахівці в процесі розроблення та практичного втілення Плану відновлення і розвитку своєї територіальної громади, і відповіді на які допоможуть громадам дотримуватися кращих світових практик, та уникати типових помилок під час розроблення відповідних планувальних документів.

В ході зустрічі, автори Методичних рекомендацій щодо розроблення та впровадження Планів відновлення і розвитку, експерти Проєкту VNG International в Україні, Наталія Бойко, Євген Овчаренко та Віктор Шулик, дадуть відповіді на запитання учасників заходу.

Щоб Ваша участь у вебінарі, що пройде у форматі «сесія запитань та відповідей», була максимально продуктивною, а наші експерти могли надати

додаткові роз'яснення із практичних питань підготовки та впровадження Планів відновлення та розвитку у конкретних громадах, просимо до 9 січня 2024 року включно опрацювати короткий опитувальник за посиланням: https://forms.gle/MPVx1taRo3UWHFSHA

До участі у практикумі запрошуються сільські, селищні, міські голови та їх заступники, керівники структурних підрозділів виконавчих органів місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, до компетенції яких належать питання проєктного менеджменту, економічного розвитку, просторового планування, планування відновлення, а також інші зацікавлені особи.

Початок заходу 11 січня 2023 р. о 15:00 год.

Посилання на зустріч в Zoom:

Код доступу: Vn6pJ6

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємося на співпрацю.

З повагою,

Команда VNG International в Україні