Очаківська міська рада повідомляє про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу із збирання та перевезення побутових відходів в місті Очакові.

Дата: 12.01.2024 09:38

Відповідно до вимог Закону України від 31.03.2023 року № 2320-IX « Про управління відходами» та на підставі Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення  побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918, Очаківська міська   рада повідомляє про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу  із збирання  та перевезення побутових відходів в місті Очакові.

Пропозиції щодо персонального складу комісії та щодо осіб , який мають намір прийняти участь у роботі конкурсної комісії,   приймаються до 26 січня 2024 року в письмовій формі за поштовою адресою: 57508 Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 4 або на електронну адресу: ekonom-ochakiv@ukr.net