До уваги громадян!

Дата: 18.01.2024 10:30

Шановні жителі міста Очаків, нерухоме майно яких було пошкоджено або зруйновано в результаті бойових дій; керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 року №381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна , пошкоджених внаслідок бойових дій , терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення»» , для внесення пошкодженого до Реєстру та отримання компенсації в майбутньому, Вам необхідно звертатися до ЦНАПу Очаківської міськради. При собі мати : свідоцтво про право власності на житло; технічний паспорт БТІ; Акт про пошкодження.

Нагадуємо, що компенсаційні виплати за програмою «єВідновлення» будуть надаватися лише після виключення нашого міста з переліку територій на яких ведуться бойові дії.

Очаківська міська рада