Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Українці можуть дистанційно відкрити лікарняний на 5 днів. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Дата: 18.01.2024 16:04
Кількість переглядів: 92

Відповідно до наказу МОЗ, пацієнтам із симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ на період дії воєнного стану можна оформити тимчасову непрацездатність на 5 календарних днів дистанційно.

Якщо дію медвисновку про тимчасову непрацездатність потрібно буде продовжити на період понад п’ять календарних днів, пацієнт обов’язково повинен буде з’явитися на особистий прийом до лікаря.

У разі наявності симптомів COVID-19, грипу або ГРВІ пацієнт має змогу звернутися до лікаря дистанційно по телефону або за допомогою інтернет-телефонії. Лікар на підставі звернення та опитування пацієнта відкриє медичний висновок про тимчасову непрацездатність.

Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт. Окрім цього, навіть перший електронний рецепт відтепер можна отримати без особистого прийому.