До відома громадян!

Дата: 24.01.2024 15:23

10 січня 2024 року відбулось третє засідання Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади. Засідання відбулось в форматі онлайн ( zoom). В засіданні  взяли участь члени     Комітету  та   представник VNG  International ( Асоціація муніципалітетів Королівства Нідерланди) Віктор ШУЛИК.

Головною темою засідання Комітету стало питання розроблення та запровадження проектів, направлених на розвиток та відновлення Очаківської міської територіальної громади та питання фінансування таких проектів.

Важливим та значним джерелом фінансування проектів по відновленню та розвитку нашої громади  є залучення міжнародних інвестицій.  Тому на сьогоднішній день Очаківській міській територіальній громаді необхідно активно долучатись до міжнародних проектів та до співпраці з міжнародними партнерами.