Шановні мешканці міста Очаків!

Дата: 09.02.2024 15:02

КП ОМР «Очаків-сервіс» інформує Вас про зміну тарифів на послуги, які надає комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаків - сервіс» з 01.02.2024 року.

Згідно з рішенням № 5 виконавчого комітету Очаківської міської ради від 23.01.2024 року «Про встановлення тарифів на операції зі збирання, перевезення та видалення (розміщення на полігоні ТПВ) твердих побутових відходів, які надає комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаків - сервіс», вартість послуги з вивозу та утилізації ТПВ для мешканців міста становить:

для мешканців багатоквартирних будинків 45,12 грн. з 1 особи на місяць;

для мешканців приватних будинків 53,33 грн. з 1 особи на місяць;

для непобутових споживачів (юридичні особи: підприємства, установи та ФОПи) 351,60 грн. за 1 м. куб.

Згідно з рішенням № 4 виконавчого комітету Очаківської міської ради від 23.01.2024 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаків - сервіс», вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення змінились для деяких категорій споживачів:

(для населення тарифи на водопостачання та водовідведення НЕ ЗМІНИЛИСЬ):

для мешканців багатоквартирних та приватних будинків при наявності централізованої каналізації (водопостачання + водовідведення)

47,88 грн. за 1 м.куб.;

для мешканців приватних будинків при наявності тільки водопостачання 22,58 грн. за 1 м.куб.;

для непобутових споживачів (юридичні особи: підприємства, установи та ФОПи) при наявності централізованої каналізації (водопостачання + водовідведення) 191,70 грн. за 1 м.куб.;

для непобутових споживачів (юридичні особи: підприємства, установи та ФОПи) при наявності тільки водопостачання

90,40 грн. за 1 м.куб.;

Адміністрація КП ОМР «Очаків - сервіс»