ІНФОРМАЦІЯ про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Очаківської міської ради протягом 2023 року

Дата: 26.02.2024 13:33

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 1092008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», в Очаківській міській раді створені всі умови передбачені   законодавчими актами України, що забезпечують реалізацію конституційного права  громадян на звернення до органів місцевого самоврядування.

В Очаківській міській раді та її виконавчому комітеті забезпечено  своєчасний, об’єктивний, всебічний розгляд звернень громадян.

За підсумками розгляду питань порушених у звернені ,  заявникам надаються письмові відповіді в терміни встановлені законодавством .

За звітний період до виконавчого комітету Очаківської міської ради надійшло  101 звернення  (2022 – 72).

Статистичний звіт станом на 01.01.2024 надається до відділу звернень громадян Миколаївської обласної військової адміністрації (додаток 2).

Особлива увага приділяється розв’язанню питань, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші категорії населення, що потребують соціального захисту та підтримки.

Основні питання порушені у зверненнях:

1. комунальні -58                            2022- 49

2. освіта/культура  -32                   2022-  3

3. соціальні -4                                 2022- 12

Також необхідно наголосити, що в наслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 22.02.2022 року місто Очаків зазнало значних пошкоджень та руйнацій,  до Очаківської міської ради  за 2023 рік надійшло 7020 заяв  які не кваліфікуються як звернення :

• ремонт покрівлі будинків
  • надання допомоги у вигляді будівельних матеріалів
  • надання допомоги у вигляді палива
  • надання допомоги у вигляді буржуйок
  • фіксація пошкоджень житлових приміщень /виготовлення актів про пошкодження житлових приміщень .

Всі заяви було розглянуто позитивно.

За звітний період обґрунтованих повторних звернень не надходило.

Працює телефон для довідок  098-460-62-42 .