Шановні мешканці громади!

Дата: 28.02.2024 12:07

Попри виклики, які стоять перед нашою громадою та країною сьогодні, ми маємо бути соціально відповідальними щодня.

Рішенням виконавчого комітету Очаківської міської ради від 19 грудня 2023 року №91 був затверджено Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Очаківської міської територіальної громади.
Закликаємо мешканців  Очаківської міської територіальної громади у разі виявлення безхазяйних відходів, стихійних сміттєзвалищ на території громади повідомляти Очаківську міську раду про факти засмічення та забруднення земельних ділянок, які виникли внаслідок військової агресії російської федерації.

Відходи у вигляді деревини та паперу повторно використовувати для опалення, органічні відходи – компостувати.
Наголошуємо на важливості спільних зусиль для збереження природи та забезпечення чистоти нашої громади, в якій життя триває сьогодні і триватиме завтра.