До відома суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 06.03.2024 10:05

Оформлення трудового договору це обов’язкова умова для будь-якого суб’єкта підприємницької діяльності. А використання незадекларованої праці тягне за собою фінансові санкції за кожного неоформленого працівника.

Окрім того, незадекларований працівник має право звернутися до суду з вимогою оформити трудові відносини. В такому разі суд буде вимагати від роботодавця виплатити заробітну плату за весь час роботи (попередні виплати не будуть враховані), а також сплатити податки та соціальний внесок.

Рішення суду про оформлення трудових відносин з працівником є підставою для накладення штрафу Держпраці без проведення перевірки. Це означає, що ви двічі оплатите одну і ту ж роботу та ще й отримаєте штраф.

В разі виявлення випадків неоформлення суб’єктами підприємницької діяльності найманих працівників в місті Очакові Очаківською міською радою будуть надані відомості стосовно даних суб’єктів до управління Державної служби з питань праці та до Державної податкової служби України.