Шановні працівники Служби безпеки України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 25.03.2024 09:58

Сьогодні, в умовах війни, яку розгорнула росія проти України, ваша робота є особливо важливою та значимою.

Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є пріоритетними завданнями.

За нинішніх обставин від працівників Служби безпеки України суспільство очікує високого професіоналізму, ефективних методів роботи та злагоджених дій в умовах підвищеної складності.

Сьогодні фахівці Служби безпеки України, поряд зі Збройними Силами України відбивають атаки, викривають та нищать ворога.

Щиро дякую працівникам Служби безпеки України, які з честю виконують покладені на них обов’язки, служать Україні та самовіддано дають відсіч російському окупанту на різних фронтах боротьби із загарбником.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, захищаючи українську землю.

З нагоди професійного свята бажаю працівникам Служби безпеки України міцного здоров’я, витримки, наснаги та нових професійних успіхів.

Миру та Перемоги!

З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ