Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 26.03.2024 09:16

Відновлена 10 років тому, Національна гвардія України стала потужним військовим формуванням, до складу якого увійшли підготовлені військовослужбовці внутрішніх військ та мотивовані добровольці, які об’єднали свої сили, щоб стати на захист народу та державності України. У 2014 році гвардійці одними із перших вирушили на Схід України аби дати відсіч збройній агресії росії.

Сьогодні, в умовах повномасштабного  вторгнення російських військ на територію України, Національна гвардія є однією з провідних сил оборони нашої країни, яка проявляє велич духу, високу боєздатність української армії та готовність до останнього захищати Батьківщину. Нацгвардійці гідно витримують усі випробування та здобули довіру і повагу українського народу.

Дякую кожному з вас за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові! Міцного вам здоров’я, незламної волі та впевненості у власних силах!

Вічна слава тим, хто віддав своє життя за нашу свободу і незалежність України!

З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ