Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 28.03.2024 15:42
Кількість переглядів: 91

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є незалежною, гуманітарною, некомерційною, неурядовою організацією, яка надає допомогу, захищає права та сприяє довгостроковим рішенням для біженців, внутрішньо переміщених осіб та інших людей, які постраждали від війни в Україні.

З 11 березня 2024 року NRC відкрила Центр правової допомоги NRC у

м. Миколаєві за адресою вулиця Інженерна, 3, з графіком роботи з понеділка по п’ятницю (крім вихідних) з 9:00 до 17:00.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства можуть отримати такі види правових послуг: правова інформація, консультації та роз’яснення з правових питань, допомога в складані заяв, скарг та інших правових документів.

Зверніть увагу, що ВСІ послуги надаються безкоштовно.

В Центрі правової допомоги NRC у Миколаєві, допомогу юриста можна отримати у форматі онлайн за телефоном : 0 800 302 007(безкоштовна гаряча лінія) або безпосередньо зателефонувати юристам 050 703 27 38 чи 095 624 94 63 ( з 9:00 до 17:00).

Додатково повідомляємо, що у разі наявних проблем у місцевих жителів в отримані правничих послуг, юристи NRC здійснюють виїзд безпосередньо до сільських населених пунктів. Під час виїздів юристи проводять групові та індивідуальні консультації з питань, які актуальні для членів приймаючої громади, наприклад «Оформлення права власності на нерухоме майно», «Порядок отримання компенсації за пошкоджене майно», «Актуальні питання оренди та купівлі/продажу земельних ділянок с/господарського призначення» тощо, а також надають індивідуальні юридичні консультації у сфері житлового, земельного спадкового законодавства тощо.

Інформацію щодо організації такого виїзду можна уточнити за телефоном 095 665 64 91.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень