ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ

Дата: 16.04.2024 12:14

Назва підприємства: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО» ( ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО»),

Код ЄДРПОУ 44675762

Юридична адреса об'єкта - 03127, м. Київ, пр. Голосіївський, буд. 118Б, офіс 4/3, ел. адреса: d.trifonov@ligret.com, тел. 050 422 89 32.

Підприємство територіально поділяється на два проммайданчики.

• проммайданчик №1: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Очаківська МТГ, м. Очаків, вул. Першотравнева, 1;
  • проммайданчик №2: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, Братська СТГ, смт Братське, вул. Чернишевського, 49;

Мета: отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел існуючого підприємства.

Проммайданчики №1,2 підприємства ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО» відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» не підлягають оцінці впливу на довкілля.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО» спеціалізується на наданні послуг з теплопостачання.

На проммайданчику №1 використовується наступне устаткування: твердопаливні котли типу «СЕТ-500» (2 од.).

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на проммайданчику №1 здійснюються 1 стаціонарним джерелом, яке є організованим.

Основними забруднюючими речовинами є: сполуки азоту - 0,164 т/рік; вуглецю оксид - 0,356 т/рік;

речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недифе- ренційованих за складом - 0,024 т/рік;

НМЛОС - 0,154 т/рік;

діоксид та інші сполуки сірки - 0,520 т/рік; вуглецю діоксид - 311,059; метан - 0,028 т/рік.

Річний обсяг викидів по проммайданчику №1 складає 312,305 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва на проммайданчиках №1,2 не розроблялися.

Перелік заходів щодо скорочення викидів на проммайданчиках №1,2 не розроблявся, дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів не є доцільним.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин відповідають законодавству.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати у 30-денний строк до управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА за адресою: м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, тел. (0512) 46-04-27, ел. пошта: [email protected].