Шановні працівники пожежної охорони! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 17.04.2024 08:32

Ви обрали одну з найскладніших професій, яка потребує витримки, мужності та відданості. На ваші плечі покладено ризиковану і, водночас, надзвичайно відповідальну справу: приборкання найнебезпечнішої стихії – вогню.

І сьогодні, у непростий для нашої країни час, ваш внесок неоціненний. Поряд з воїнами Збройних Сил України ви гідно та надійно тримаєте свій фронт: за першим сигналом, ризикуючи власним життям, ви негайно вирушаєте на місце обстрілів, гасите пожежі, шукаєте та рятуєте людей з під завалів будинків, знищених окупантами тощо. Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя.

Висловлюю вам щиру вдячність і повагу за вашу працю, за вірність обов’язку та постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом! Низький вам уклін!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, стійкості духу, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці!

Миру та перемоги!

З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ