Подорож до Фекаму (Франція) очаківських дітей

Дата: 22.04.2024 10:41

Вперше група Очаківських дітей прибула в місто побратим Фекам (Франція), після перетину майже всієї Європи. Діти подолали 3600 км, аби два тижні відпочити від щоденних обстрілів . Мандрівників зустріли представники мерії Фекаму та волонтери, які будуть супроводжувати дітей протягом всіх 15 днів. Зупинилася група у гуртожитку, діти живуть у двох, трьохмісних номерах із усіма зручностями, за підтримки волонтерів отримують триразове гаряче харчування. Програма перебування дітей у Фекамі дуже насичена, включає в себе: морські подорожі, катання на велосипедах, ознайомлення з краєвидами Фекаму, спортивні змагання.

В неділю 21 квітня відбулась офіційна зустріч української делегації з  мерією Фекама та волонтерською організацією Fécamp-Amitié-Ukraine.Мер Фекама David Roussel  та Очакова, Сергій Бичков, обмінялися дружніми подарунками . Під час офіційної зустрічі міський голова Сергій БИЧКОВ заявив, що намагатиметься продовжувати та підтримувати такі заходи у подальшому і ,на знак вдячності, вручив меру Фекаму Подяку за підтримку очаківських дітей.    Як символ плідної та тривалої співпраці мери міст заклали спільну  алею із жовто-блакитних  квітів перед мерією Фекаму, як і перед мерією Очакова  в цьому році. Ця  поїздка організована за підтримки  приватних ініціатив, мерії Фекама і Очакова в рамках реалізації спільного договору про співпрацю.