Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Підготовка до нового навчального року

Дата: 26.04.2024 14:29
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ ДЕСЯТИКЛАСНИКИ ТА ЇХ БАТЬКИ!

Запрошуємо Вас до десятих класів комунального закладу «Очаківський ліцей».

Планується у 2024-2025 навчальному році організація освітнього процесу за такими профілями: філологічний, економічний та військово-спортивний.

Профіль передбачає вивчення предметів на одному з рівнів:

  • Стандарт – передбачає вивчення навчальних предметів відповідно до Державного стандарту повної загальної середньої освіти (обов’язкові предмети: українська мова, українська література, математика, іноземна мова, історія України, Захист України, фізична культура);
  • Профільний - передбачає розширене, поглиблене і професійно-зорієнтоване вивчення циклу певних предметів. Забезпечує загальноосвітню підготовку учнів та підготовку до майбутньої професії.

Зміст профілю навчання реалізується системою окремих предметів і курсів:

– базові та вибірково-обов’язкові предмети, що вивчаються на рівні стандарту;

– профільні предмети, що вивчаються на профільному рівні;

– курси за вибором, до яких належать спеціальні і факультативні курси тощо.

Якщо ваша дитина вирішила вступати до гуманітарного навчального закладу, то вам потрібен філологічний профіль, де вивчатиметься поглиблено українська мова та українська література. Вирішили обрати професію військового, поліціянта, рятівника, то вам потрібен військово-спортивний профіль, де вивчатимуться поглиблено предмети Захист України та фізична культура. Для майбутніх економістів, фінансистів стане у нагоді економічний профіль, який передбачає вивчення економіки, математики і географії.

Для полегшення визначення профілю для Вас у закладі працює шкільний психолог, який допоможе вашій дитині визначитися з профілем.

Отже, запрошуємо майбутніх десятикласників долучитися до шкільної спільноти ліцею, де ви зможете обрати напрям, до якого маєте хист. Вас навчатимуть ухвалювати власні рішення, підготують до дорослого життя, ви отримаєте знання і компетентності, які допоможуть Вам досягти власного успіху, розвивати та відбудовувати нашу країну.

Консультації та відповіді на питання, які вас цікавлять можна отримати у закладі офлайн.

Ліцей працює для Вас щодня з 08:00 до 16:00 години.

 

Для зарахування в ліцей, необхідно заповнити гугл-форму заяви:

https://docs.google.com/forms/d/1jFoBKBg4_s8ALEN8wz0xoK30K7Bl19B1PklmuNPEwf4/viewform?ts=65f07303&edit_requested=true&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR36AUF4WPW5C8bqiPcuUK4IN3vyJWyQmTemICi99_M-EnXCAEifnaeHRO0_aem_AWdEfUlDhEwElzsM0MRKK92lPOeSxNwTGW0HHC0INAFgPhFZ9iUwrLw-cia8ZANysZz7TCJ9WcI_NcNHSbarD6Se

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень