Шановні прикордонники! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 30.04.2024 09:01

День прикордонника України – це свято справжніх захисників нашої Батьківщини, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.

Ви завжди були, є і будете на передовій захисту нашої країни, її незалежності та свободи. Ви – перші, хто боронить суверенітет і цілісність нашої держави та готові у будь-який час дати відсіч ворогу.

У цей нелегкий час, ви продовжуєте гідно стояти на захисті нашої держави, не даючи ворожим силам захопити рідну землю.

Ви – надійний щит і міць країни!

Ми вдячні кожному, хто присвітив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщини. Дякуємо вам за мужність та героїзм!

З нагоди свята, бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, миру та Перемоги! Нехай любов до України та людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі – служінню рідному народові!

Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Вічна їм пам'ять!

З повагою, секретар міської ради Валентина КИФОРЕНКО