Сторінками мандрів
Дата: 04.05.2024 11:48
Кількість переглядів: 75
02.05.2024 екскурсанти переїхали до м. Салоу, де їх радо зустрів мер Пере Грандос та Сергій Бичков. Кожному учаснику заходу подарували пам’ятні подарунки. Містечко Салоу вразило дітей своїми краєвидами. Малеча розмістилася в готелі, який знаходиться майже на березі моря. Діти із задоволенням проводять весь всій вільний час, насолоджуючись його теплом. Після морських прогулянок ознайомились із самим містом Салоу. Однією з прикрас міста є печера, до якої і завітали наші учні. Настрій дітей бадьорий, трохи стомлені від великої кількості заходів, але їх посмішки говорять самі за себе.