Дата: 04.05.2024 21:48

❗️Відсьогодні, 4 травня, скасовується статус «обмеж

Таким чином, фактично Відсьогодні, 4 травня, скасовується статус «обмежено придатний» — до кінця року (протягом 9 місяців) необхідно пройти повторний медичний оглядбуде п'ять статусів: непридатний та чотири категорії придатних. Категорії придатних будуть поділені на:

▪ придатні (повністю)

▪ придатні до служби у військових вишах, ТЦК, частинах забезпечення, установах, організаціях (але непридатні до служби у штурмових військах, морській піхоті, Силах спецоперацій, підрозділах спецназу тощо)

▪ придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до військового вишу)

▪ придатні до виконання специфічних завдань

Оновлені критерії будуть містити кілька тисяч діагнозів. І за кожною групою захворювань залежно від ступеня ділитимуть військовозобов'язаних на придатних/непридатних.