Шановні мешканці Очаківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди світлого свята – Воскресіння Христового!

Дата: 05.05.2024 08:30

Христового!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром і любов’ю. Та на жаль, українці вже третій рік поспіль відзначають його в умовах повномасштабної війни.

За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії, не втомленості українських волонтерів. Український народ і далі продовжує боротися за рідну землю та щиро вірити у Перемогу.

У цей світлий Великодній день закликаю кожного свідомого мешканця нашої громади вшанувати земляків, які в окопах, на передовій, роблять усе можливе, аби ми мали змогу зустріти це свято. Доземно вклоняємось Героям за їх мужність, незламність, міць та силу.

У глибокій скорботі схилимо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв!

Нехай світле Воскресіння Христове увійде у кожну домівку, наповнить душі вірою, надією та любов’ю.

Нехай життя буде чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, миру та Перемоги!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, секретар міської ради Валентина

КИФОРЕНКО