Шановні ветерани Другої Світової війни! Дорогі мешканці та гості Очаківської громади!

Дата: 08.05.2024 08:58

08 травня в Україні відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 років, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства ХХ століття. І вже 79 років ми вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом та агресором. Жертовні втрати українського народу впродовж цієї війни були колосальними. Ми повинні про це пам’ятати!

Сьогодні з великим сумом та вдячністю ми згадуємо усіх, хто наближав довгоочікуваний мир шляхом боротьби з ворогом та своїми стражданнями впродовж кількох років.

В глибокій шані та повазі схилимо голови перед ветеранами Другої Світової війни – поколінням, яке перемогло нацистів у довготривалій боротьбі. Дякуємо вам, дорогі ветерани, за Перемогу!

На превеликий жаль, сьогодні в нашій країні знову війна і українці знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках.

Висловлюємо велику повагу та шану нинішнім захисникам України, які щодня боронять цілісність та суверенітет нашої країни та український народ від російського агресора.

Земний уклін і безмежна їм вдячність!

Вічна пам’ять усім, хто невтомно наближав перемогу 1945 року та тим, хто віддав своє життя за Батьківщину сьогодні!

Віримо, що, як і багато десятиліть тому, українці подолають окупантів та здобудуть Перемогу!

Бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі, родинного затишку та мирного життя!

З повагою, секретар міської ради Валентина КИФОРЕНКО