Шановні мешканці та гості Очаківської громади!

Дата: 09.05.2024 08:24

09 травня, згідно з Указом Президента України, ми вдруге відзначаємо День Європи.

День Європи для українців є особливим, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура, демократія і свобода. Проте, найголовніше єднає те, що саме Україна сьогодні стоїть на передовій захисту демократичної та вільної Європи від російської навали.

Україна та український народ показали усьому світові свою силу та стійкість, довели свою відданість цінностям ЄС.

Вибір українського суспільства – це бути в європейській родині країн. І ми платимо високу ціну за бажання бути частиною цивілізованого світу.

В цей день висловлюємо щиру подяку нашим європейським партнерам за допомогу нашій країні і підтримку у боротьбі за майбутнє України!

Разом до Перемоги!

З повагою, секретар міської ради Валентина КИФОРЕНКО