Вічна пам'ять!

Дата: 09.05.2024 14:43

08 травня 2024 року, на 72 році життя, перестало битися серце Іщенка Юрія Михайловича – турботливого чоловіка та батька, людини, сповненої щирої любові до людей.

Юрій Михайлович народився 14 серпня 1952 року у селі Корчено Веселинівського району Миколаївської області. Закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. Після закінчення інституту був направлений до Очаківської ПМК-196, де пропрацював 6 років. З 1985 по 1990 роки працював у тресті «Днепробугводстрой».
З березня 1990 року по травень 2002 року – Очаківський міський голова.

Почесний громадянин міста Очакова.

Життєвий шлях Юрія Іщенка – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Він завжди відрізнявся своєю щирістю та толерантністю.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного Юрія Михайловича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Очаківська міська рада та її виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині померлого. Разом поділяємо біль та горе.

Вічна пам’ять Юрію Михайловичу!