Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

Дата: 14.05.2024 15:41
Кількість переглядів: 36

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим систематично відстежує опір кримчан російській окупації та пов’язані з цим незаконні переслідування за так звану «дискредитацію російської армії», яких вже зафіксовано понад 800 випадків.

За кожним випадком криється людська доля, приниження від окупантів та штрафи, а також непохитна воля та бажання справедливості українців та кримських татар, які не здаються під тиском.

У російських судах протягом 2023 року кількість справ за статтею 20.3.3 КпАП рф зменшилася на 47% у порівнянні з 2022 роком. В окупованому Криму за той самий період кількість справ навпаки збільшилася на 70,6%.

Опір кримчан росте і окупанти не можуть його подолати на відміну від регіонів росії, де спостерігається стрімкий спад будь-якого спротиву війні.

У 2022 році кількість покараних у «кримських справах» про «дискредитацію» становила 4,6% від загальної, у 2023 році цей показник зріс до 15,5%. Тепер майже кожен шостий випадок переслідування відбувся в тимчасово окупованому Криму.

Ці дані не просто цифри, вони відображають незламний дух кримчан та боротьбу. Наші люди геть інші, оскільки звикли жити вільно в незалежній Україні.

Жодні окупанти не здолають дух свободи. Кожен акт опору в Криму є доказом того, що боротьба за свободу і правду триває, всупереч прагненням окупантів. А перемога може бути лиш там, де за неї борються

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень