Шановні мешканці та гості Очаківської громади!

Дата: 19.05.2024 07:54

Щороку, у третю неділю травня, в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

В цей день українці вшановують пам'ять тих, хто був депортований, ув’язнений, висланий у табори або ж загинув внаслідок репресій та терору.

Сторінки української історії назавжди закарбували мільйони зламаних доль. Сьогодні ми згадуємо жертв голодоморів, «розстріляне відродження», дисидентів та шістдесятників, примусово депортованих…

Кривавий вир репресій, депортацій, колективізації та голодоморів, не оминув, мабуть, жодної української родини.

Політичні репресії вплинули на світогляд нації. Адже тоталітарний режим бив прицільно точно – знищували розум, талант, критичне мислення, винахідливість та патріотизм.

На жаль, і сьогодні багато українців стали в’язнями російського агресора через незламну любов до України.

Ми ніколи не забудемо трагічні сторінки нашої історії, завжди пам’ятатимемо жертв трагедії та ніколи не пробачимо злочини тоталітарного режиму.

Вічний спокій невинно закатованим. Світла їм пам'ять!

З повагою, секретар міської ради,

Валентина КИФОРЕНКО