Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Підлітки псують майно в укритті

Дата: 27.05.2024 13:25
Кількість переглядів: 76

Нещодавно, в Очакові, один із підлітків, не знайшов більш цікавого заняття, як зіпсувати майно в укритті по вулиці Торговій, що в центрі міста. До того ж, хлопець розливав воду на підлогу та на камеру показував непристойні жести.

Це укриття було облаштоване місцевою владою за кошти платників податків у 2023 році. Під час обстрілу перечекати тут небезпеку можуть відвідувачі ринку та громадяни, які перебувають поруч.

Працівники Очаківської комунальної служби благоустрою постійно підтримують належний стан в укриттях нашого міста, проте деякі городяни зовсім не поважають працю інших.

Шановні батьки! Виконавчий комітет Очаківської міської ради звертається до вас з проханням провести відповідну роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми щодо належної поведінки в громадських місцях!

Закликаємо також усіх мешканців міста бути свідомими, з повагою ставитись до комунального майна, не допускаючи акти вандалізму, оскільки це стосується не лише комфорту, а й безпеки. Комунальне майно це, - в першу чергу, ваше майно!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень