Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

КРАІЛ про обмеження доступу до 136 вебресурсів, через які надавався доступ до нелегальних азартних ігор

Дата: 30.05.2024 13:20
Кількість переглядів: 52

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей інформує, що за результатом здійснених спільних заходів зі Службою безпеки України, Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України видав розпорядження від 28.05.2024 № 431/2236 «Про блокування доменних імен».

Згідно з розпорядженням постачальникам електронних комунікаційних послуг доручено здійснити на власних рекурсивних DNS-серверах обмеження доступу (блокування доступу) до 136 вебресурсів, через які надавався доступ до нелегальних азартних ігор.

Нагадуємо, що це вже не перший подібний спільний захід КРАІЛ та СБУ з протидії функціонуванню нелегальних вебсайтів. Нещодавно Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій видав розпорядження, згідно з яким постачальникам електронних комунікаційних послуг було доручено обмежити доступ на своїх рекурсивних DNS-серверах до понад чотирьохсот доменних імен та їхніх піддоменів.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень