Подяка від міста-побратима Фекама.

Дата: 11.06.2024 12:21

Доброго дня, пане мер, шановний Сергію!

Відповідаючи на Ваше привітання зі святом 06 червня 1944 року, хочу подякувати всій міській раді за добрі побажання.

Ми всі знаємо, наскільки ця дата важлива для Франції. Це був початок кінця війни, це дозволило усьому світові об’єднатися заради єдиної мети: зупинити божевілля диктатора.

У тяжкий для вашої країни час Fécamp Amitié Ukraine завжди буде поруч з вами, щоб надати посильну допомогу на нашому рівні. Ось чому ми створили нову асоціацію:

«Комітет побратимства Фекам-Очаків»

Ця асоціація має на меті сприяти освітньому, університетському, економічному,  культурному, соціальному, спортивному та іншим обмінам з нашим містом-побратимом Очаків, а також організовувати зустрічі, візити, перебування делегацій з міста-побратима та звітувати про всі заходи в ньому з міжнародних  відносин, розпочаті у Фекамі.

Особлива увага приділятиметься міжнародній співпраці наших двох міст. Для цього асоціація буде прагнути відкрити свою діяльність для участі всіх асоціаційних, культурних, спортивних, освітніх та індивідуальних напрямів Фекама.

Ми вже працюємо над приїздом Очаківського фольклорного колективу.  У нас також є інші ідеї, як зберегти зв’язок між дітьми в наших містах-побратимах.

З усією моєю дружбою та дружбою членів нашої асоціації,

Патріс Валентин

Президент Fécamp Amitié Ukraine