До уваги громадян!

Дата: 19.06.2024 15:18

КНП «Очаківський ЦПМСД» ОМР повідомляє, що в якості гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста нами було отримано глюкометри Accu-Chek Active та тест-смужки для даних глюкометрів.

В Очаківській амбулаторії буде проводитись видача глюкометрів та тест-смужок для жителів громади та ВПО, які проживають на території Очаківської МТГ та Чорноморської ОТГ.

Для отримання глюкометра та запасу тест-смужок необхідно:

В даний час перебувати на території Очаківської МТГ або Чорноморської ОТГ.

Мати укладену декларацію про медичне обслуговування з лікарями КНП «Очаківський ЦПМСД» ОМР.

Мати встановлений діагноз «Цукровий діабет».

Самостійно або близьким родичам звернутися в Очаківську міську амбулаторію.

Якщо в сім’ї двоє і більше хворих на цукровий діабет, буде видаватись один глюкометр.

Видача глюкометрів буде проводитись до закінчення запасів.

Видача глюкометрів та тест-смужок буде проводитись в Очаківській міській амбулаторії, 2 поверх,12 кабінет, Тесляк Павло Михайлович, з 8.00 год. до 14.00 год. щоденно (окрім суботи та неділі).