Шановні ветерани Другої світової війни! Дорогі мешканці та гості Очаківської громади!

Дата: 22.06.2024 07:02

Щороку, 22 червня, ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

Ми вклоняємось кожному воїну-фронтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які, ризикуючи своїм життям, принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам.

Сьогодні, потерпаючи від російської кривавої військової агресії, ми, українці, особливо гостро усвідомлюємо, через які випробування пройшли наші діди та прадіди, вистоявши у страшному пеклі Другої світової війни. І, як ніхто інший, українці не на словах знають ціну свободи, яка виборюється кров’ю та потом, через біль, руйнування та смерть.

Сьогодні кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу та наш власний демократичний вибір.

Ми щиро вдячні мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні!

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні згадаймо усіх полеглих, загиблих, замучених у фашистській та російській неволі, померлих у тилу від голоду, хвороб і поневірянь. Хвилиною мовчання вшануймо їх світлу пам'ять!

З повагою, секретар міської ради Валентина КИФОРЕНКО