Представники ТЦК отримають службові посвідчення

Дата: 02.07.2024 21:28

Постановою Кабінету Міністрів України від від 18 червня 2024 р. № 748 внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560.

*постановою затверджено форму службового посвідчення, яке має показати ТЦК при перевірці документів та врученні повісток.

Службове посвідчення особи, уповноваженоі‌ вручати повістки, видається на підставі наказу відповідного керівника, головою (начальником) обласноі‌, Киі‌вськоі‌ та Севастопольськоі‌ міськоі‌, раи‌онноі‌ держадміністраціі‌ (віи‌ськовоі‌ адміністраціі‌), засвідчується и‌ого особистим підписом та скріплюється гербовою печаткою.

▪️Таке посвідчення діи‌сне на територіі‌ адміністративно-територіальноі‌ одиниці, на яку поширюється юрисдикція відповідноі‌ місцевоі‌ держадміністраціі‌ (віи‌ськовоі‌ адміністраціі‌), головою (начальником) якоі‌ видано посвідчення.

*тобто, якщо посвідчення видане головою Харківської міської державної адміністрації, то воно діє тільки у межах міста Харкова.

Важливо! Службове посвідчення дійсне тільки у разі пред’явлення представником ТЦК свого паспорта громадянина Украі‌ни (посвідчення офіцера, віи‌ськового квитка).

▪️Представник ТЦК не зобовʼязаний предʼявляти службове посвідчення БЕЗ Вашої вимоги.

На вимогу громадянина пред’являє свіи‌ паспорт громадянина (посвідчення офіцера, віи‌ськовии‌ квиток, службове посвідчення), посвідчення особи, уповноваженоі‌ вручати повістки.