Другий тиждень неймовірної подорожі до мальовничої Австрії дає можливість для дітей нашої громади не тільки насолодитися красою цієї країни, але й отримати незабутні враження.

Дата: 17.07.2024 09:09

Цей тиждень був насичений різноманітними заходами та активностями. Одним із найяскравіших моментів стала прогулянка на кораблі по озеру до чарівного містечка в Німеччині. Малеча також мала нагоду зіграти в міні-гольф, а найактивніші з них дали інтерв'ю місцевому телебаченню. Діти розповіли про життя і навчання в умовах постійної небезпеки, про їхні досвід, почуття та надії на майбутнє. Історії наших дітей нагадують нам про важливість миру та підтримки один одного у важкі часи. Вони демонструють силу духу, сміливість і надію, що допомагає їм пережити труднощі і зберігати віру в краще майбутнє.

Днями мандрівники відвідали природничий парк дикої природи в горах, де відбулася захоплююча прогулянка гірським лісом. Діти познайомилися з багатою флорою та фауною регіону, спостерігали за життям диких тварин у природному середовищі.

Особливі враження залишила мандрівка до місцевої кузні. Кузня - це місце, де поєднуються ремесло і мистецтво. Тут діти мали унікальну можливість попрацювати власноруч: вони виготовляли шампури та малювали за допомогою фруктів, що дозволило їм висловлювати свої ідеї та бачення. Це не тільки розвивало їхні творчі навички, але й дало змогу відчути себе справжніми майстрами. Цей процес сприяє розвитку творчого мислення та самовираження, що є важливими навичками для будь-якої майбутньої професії.

Другий тиждень подорожі до Австрії став справжнім святом для дітей, наповненим новими відкриттями та яскравими подіями, які залишаться в їхній пам'яті на все життя.