Шановні голови ОСББ!

Дата: 07.08.2024 13:51

Громадська спілка «Асоціація управителів житла» звернулася до Очаківської міської ради з проханням  поінформувати Вас про можливість дистанційного проходження професійної атестації та отримання відповідного  кваліфікаційного  сертифіката за напрямом  «Менеджер  (управитель)  житлового  будинку  (групи  будинків)»  в  акредитованому  органі сертифікації  персоналу  ТОВ  «Інститут  муніципального  менеджменту» (атестат  про  акредитацію  Національного  агентства  з  акредитації  України № 6О042 від 28.11.2019 року) за спеціальною ціною.

Подати заявку  та  отримати  більш  детальну  інформацію  про  дати проведення  професійної  атестації,  можна  по  телефону:  (093)  392-16-22  або

шляхом надсилання листа на ел. пошту: [email protected]

Крім цього, більш детально дізнатися про професійну  атестацію,  а  також зареєструватися можна на сайті https://www.imm.in.ua/