Місія з відзначення кращих підприємців міста триває!
На початку травня представники органів влади розпочали приємну місію з відзначення кращих підприємців міста. Тоді посадовці навідались до деяких місцевих підприємців та магазинів відомих торгівельних марок аби особисто подякувати їм за значний внесок у соціально-економічний розвиток та відновлення нашої громади, активну життєву позицію, відповідальність, витримку та партнерство у складний, для країни, час.
Відзнаки Очаківської міської ради отримали вже 3 приватних підприємця та чотири юридичні особи Очаківської громади.
Серед тих, хто сьогодні впевнено тримає економічний фронт, сплачує податки і збори, тим самим підтримуючи бюджет Очаківської міської територіальної громади, є також – подружжя Віра та Віктор Муричі (магазин «Еос») й Олександр та Валентина Олійники (продуктові магазини).
Продовжуючи «естафету» вручень Подяк Очаківської міської ради, 28 травня, до представників бізнесу завітали: заступник міського голови Олексій Васьков, начальник відділу економіки та інвестицій Анжела Єгорова та начальник відділу регулювання земельних відносин Ніна Бутурліна.
«Висловлюємо вам щиру вдячність за співпрацю, активну позицію та участь у житті громади. Ваша робота неоціненна та заслуговує на повагу. Бажаємо здійснення усіх планів і задумів та якнайшвидшої Перемоги!», –зазначив Олексій Васьков.