Дата: від до Скинути

17-18 червня 2024 року у Києві пройшла стартова конференція проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), яка реалізовується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України, за сприяння загальноєвропейської коаліції міст і регіонів PLATFORMA, та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів  і Європейського Союзу.

13:15 21.06.2024

Чи потрібно повідомляти Пенсійний фонд про виплату коштів застрахованим особам?

Страхувальник, який по заяві-розрахунку отримав від Пенсійного фонду України кошти для здійснення страхових виплат працівникам, повинен протягом місяця з дня проведення відповідних виплат повідомити про це Пенсійний фонд України.

09:52 21.06.2024

До відома громадян!

Очаківська міська рада інформує, що термін видачі гуманітарної допомоги, який було зазначено в попередньому оголошенні з 17.06.2024 по 21.06.2024 р. продовжено!

09:08 20.06.2024

До уваги громадян!

КНП «Очаківський ЦПМСД» ОМР повідомляє, що в якості гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста нами було отримано глюкометри Accu-Chek Active та тест-смужки для даних глюкометрів.

15:18 19.06.2024

Про які зміни пенсіонер має повідомляти Пенсійний фонд?

Статтею 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що пенсіонер має повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду України про зміну даних, що вносяться до його персональної облікової картки.

10:02 18.06.2024

Глобальний саміт миру: лідери 101 країни та міжнародної організації зібралися для обговорення шляхів до справедливого миру

15-16 червня відбувся Глобальний саміт миру. Це міжнародна зустріч на рівні лідерів країн та урядів, яку за ініціативою Президента України Володимира Зеленського спільно організувала Україна та Швейцарія у Бюрґенштоці.

11:06 17.06.2024