Як запобігти захворюванню на холеру.

Як в мирний час так і під час воєнних дій через низку причин: підвищення температури повітря, погіршення якості питної води, неналежне дотримання санітарних норм - можуть виникати спалахи або епідемії інфекційних хвороб, зокрема – холери.

09:36 11.06.2024

Пам’ятка для населення: Як вберегтися від ботулізму.

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь і, зокрема, захворювання на ботулізм, яке є вкрай небезпечним і навіть смертельним, якщо вчасно не почати необхідне лікування.

09:31 11.06.2024

У червні працюючі пенсіонери Миколаївщини, які набули право на перерахунок пенсії, отримають підвищені виплати

Відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюють перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули на нього право.

09:30 11.06.2024

З початком окупації Криму росія впроваджує політику на знищення української ідентичності в усі сфери дитячого життя

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Музей воєнного дитинства підготували матеріал із доказами того, як росія реалізує політику мілітаризації, депортує дітей з окупованих територій України до або через територію Криму на свої землі http://surl.li/ujdkh

11:38 10.06.2024

Дивитися комікс, щоб піклуватися про своє ментальне здоров’я? Так!

На MEGOGO з’явилася історія Дена і Рори! Перший український анімований комікс із 7 коротких серій, що розповідає про двох підлітків. Вони живуть у метрополісі та ведуть власне розслідування довкола дивних подій у місті. Їхні пригоди вирують неочікуваними сюжетними поворотами і дивують фіналом.

10:55 10.06.2024

У зв'язку зі зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично

Постановою Уряду від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" передбачено, що перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення, без звернення громадян, здійснюється, зокрема, у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

18:12 07.06.2024