Ти як?

Досвід ветеранок: як не знецінити досвід військовослужбовиць у розмові

13:47 29.05.2024

Інформація  щодо вимог Закону від 11.04.2024 №3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку"

Інформація щодо вимог Закону від 11.04.2024 №3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку"

18 травня 2024 року набрали чинності більшість основних норм Закону від 11.04.2024 №3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" .

09:36 29.05.2024

Як вислухати та підтримати людину в стресі

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

15:01 28.05.2024

УРЯД ДОПИСАВ ДОДАТКОВУ УМОВУ ДЛЯ ВІДСТРОЧКИ У ВИГЛЯДІ ВИСНОВКУ ЛКК ПРО ПОСТІЙНИЙ ДОГЛЯД, ЧОГО НЕМАЄ В ЗАКОНІ

Станом на сьогодні ми бачимо як ручний Кабмін трактує закон на власний розсуд. І для осіб, у яких батьки мають 2 групу інвалідності, по суті, штучно ускладнили, якщо не унеможливили, отримання відстрочки. Може, дійсно скасують найближчим часом.

13:32 28.05.2024

Очаківська громада отримала сучасну  спецтехніку для збору та транспортування відходів

Очаківська громада отримала сучасну спецтехніку для збору та транспортування відходів

27 травня, в Миколаєві, Очаківська громада разом з Воскресенською та Мішково-Погорілівською громадами отримали сучасну спецтехніку для збору та транспортування твердих побутових відходів, а саме – машини-сміттєвози Ford.

10:58 28.05.2024

Нова умова для відстрочки!

Кабінет міністрів дозволив військовозобов'язаним отримувати відстрочку у разі отримання висновку ЛКК про необхідність постійного догляду за особою з інвалідністю ІІ групи.

21:57 27.05.2024

Про набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет»

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє, що 21 травня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 566 «Деякі питання протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», якою, зокрема, з 21 травня 2024 року запроваджуються:

13:26 27.05.2024

Підлітки псують майно в укритті

Нещодавно, в Очакові, один із підлітків, не знайшов більш цікавого заняття, як зіпсувати майно в укритті по вулиці Торговій, що в центрі міста. До того ж, хлопець розливав воду на підлогу та на камеру показував непристойні жести.

13:25 27.05.2024