Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

09:43 26.07.2024

Як подати онлайн-заяву  про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

09:17 25.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

З метою визначення потреб населення Очаківської міської територіальної громади у соціальних послугах пропонуємо мешканцям громади пройти опитування.

10:06 24.07.2024

Особливості реалізація харчових продуктів в продовольчих магазинах та в громадському харчуванні під час відключення електроенергії

В зв’язку з військовим станом в Україні  продовжується обстрілювання нашої енергетичної інфраструктури, українці потерпають від вимушених відключень електроенергії. Головним викликом, а ще й через аномальну спеку являється зберігання харчових продуктів в продуктових магазинах, в закладах громадського харчування, адже йдеться не просто про їхню свіжість, а й про безпеку для здоров’я.

09:26 24.07.2024

83% випадків шахрайства з платіжними картками в минулому році відбувалося через мережу Інтернет.

Шахраї з метою отримання інформації про паролі, платіжні картки, рахунки та інші персональні дані створюють шахрайські сайти та поширюють посилання на них в інтернеті. Як вберегтися від подібного шахрайства? Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Перевіряйте інформацію через офіційні джерела, не поспішайте клікати на посилання, які ви побачили десь у соцмережах, у груповому чаті, в телеграм-каналі тощо. Особливо, якщо йдеться про будь-які грошові виплати, акції, розіграші, легкі види підробітку, важливі новини чи повідомлення від державних установ, банків, міжнародних організацій. Краще знайдіть у пошуку офіційний сайт відповідної установи і ознайомтеся з відповідною новиною там.

10:18 23.07.2024

16 липня відбулася урочиста зустріч Очаківського міського голови Сергія Бичкова з мером міста Гогенемс Дітером Еггером, головою "Kiwanis club"   Томасом Кохом, президентом парламенту землі Форарльберг Магом Харальдом Зондерегером, послом України в Австрії Василем Химинцем, директором сільськогосподарської школи в місті Гогенемс паном Швельцером та учнями закладів освіти міста Очакова. Під час зустрічі кожен з представників розповів про проведену роботу для організації відпочинку делегації з Очакова.

10:01 23.07.2024

Африканська чума свиней

Що треба знати власникам свиней, щоб не допустити їх захворювання на африканську чуму?

09:45 23.07.2024