Дата: від до Скинути

До уваги водіїв: з 1 травня ближнє світло фар поза населеними пунктами - обов'язкове

Ще минулої осені Кабмін ухвалив постанову, якою вніс зміни до Правил дорожнього руху з метою наближення до законодавства Євросоюзу. Тому відтепер ближнє світло фар або ходові вогні необхідно вмикати у світлий час доби поза населеними пунктами цілий рік. Нагадаємо, що раніше така вимога діяла лише з 1 жовтня до 1 травня.

11:31 01.05.2024

Хто вважається членом сім’ї учасника війни при наданні пільг на оплату комуналки

Учаснику війни пільга на оплату ЖКП надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує 4 240 грн. До членів сім’ї пільговика, яким надається пільга, належать:

11:30 01.05.2024

Ти як?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

11:10 30.04.2024