Дата: від до Скинути

Шановні військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні Військово-Морські Сили України – це воїни «трьох стихій», які виконують поставлені завдання за будь-яких умов воєнної обстановки. Вони знищують ворогів на морі, суходолі та в повітрі, проявляючи героїзм, відвагу, стійкість та непереможний характер.

10:12 07.07.2024

Про забезпечення одноразової виплати особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей

З 01 липня 2024 року Пенсійним фондом України проводиться виплата одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей (далі — грошова винагорода).

08:55 05.07.2024

Шановні правоохоронці!  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Шановні правоохоронці! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожного дня, виявляючи мужність і витримку, ви стоїте на варті правопорядку, підтримуєте спокій та безпеку на вулицях нашого міста, розкриваєте злочини та за можливості попереджуєте їх скоєння.

09:17 04.07.2024

МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ І ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ НА 2025 РІК ЗАМОРОЗЯТЬ – БЮДЖЕТНА ДЕКЛАРАЦІЯ

Мінімалка лишиться 8000 грн, а прожитковий мінімум – 3028 грн Прогнозні розміри прожиткового мінімуму та його рівня забезпечення на 2025-2027 роки встановлено на рівні 2024 року. Про це йдеться у схваленій Кабміном Бюджетній декларації на 2025-2027 роки, де прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць становитиме:

07:56 04.07.2024

Представники ТЦК отримають службові посвідчення

Постановою Кабінету Міністрів України від від 18 червня 2024 р. № 748 внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560.

21:28 02.07.2024

До уваги громадян!

В ухилянтів, які добровільно не сплатять штрафи, які їм "випише" ТЦК, можуть стягнути кошти з рахунків і навіть нерухоме майно, — ЗМІ

21:26 02.07.2024