Дата: від до Скинути

Призначення пільги на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу учасникам бойових дій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019 року “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі” (зі змінами) та затвердженим нею Порядком “Про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі”, учасники бойових дій, а також члени їх сімей мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі.

10:24 29.04.2024

ТЦК НА ВСІХ БДОК ПОСТАХ

Представники ТЦК будуть чергувати на більшості блокпостів України, — Інформатор

21:26 27.04.2024

Пенсіонерам, що перебувають в Україні та є ВПО та українськими пенсіонерами за кордоном доведеться пройти через процедуру фізичної ідентифікації

Верховна Рада розширила підстави для припинення виплати пенсії і передбачила обов’язок пенсіонерів за кордоном проходити фізичну ідентифікацію. Йдеться про ухвалений в цілому законопроект 9453.

21:22 27.04.2024

Др уваги громадян.

На підприємствах працівників зможуть звільняти за неповідомлення про родичів, які залишилися на тимчасово окупованій території, — закон

21:20 27.04.2024

Документи для ТЦК.

18 травня у військовозобов'язаних буде 60 діб, аби з'явитися до ТЦК та оновити дані.

21:19 27.04.2024