Очаківська міська територіальна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Чому депортація 1944 року – геноцид кримськотатарського народу?

18 травня 2024 року ми відзначали 80-ті роковини геноциду кримськотатарського народу. У цей день весь світ вшановує пам‘ять жертв цього страшного злочину та висловлює свою солідарність із кримськими татарами, які проживають на території України та поза її межами.

16:45 01.07.2024

Призначення та виплата допомоги на поховання застрахованої особи або особи, яка перебувала на її утримані

Частиною першою статті 13 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 (в редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”” від 21.09.2022 № 2620-IX (далі - Закон № 2620) встановлено, що за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності надається у тому числі такий вид страхової виплати як допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли внаслідок нещасного випадку на виробництві).

13:38 01.07.2024

Шановні мешканці та гості Очаківської громади!  Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Конституції України!

Шановні мешканці та гості Очаківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Конституції України!

28 червня 1996 року, виконуючи волю громадян нашої держави та спираючись на історію українського державотворення, Верховна Рада України прийняла Основний Закон для нашої країни – Конституцію.

08:46 28.06.2024

Купуєте українське = допомагаєте армії

Чи знали ви, що до 40% коштів, які ви витрачаєте на товари «Зроблено в Україні», повертаються в економіку та допомагають забезпечити наших захисників? Як бути впевненими, що ви придбали саме українське? Якщо товар промаркований нашим логотипом або штрих-код починається на 48 — він був виготовлений в Україні. Доєднуйтесь до «Зроблено в Україні» — маркуйте свою продукцію логотипом, аби полегшити споживачам пошук українського. Всі деталі — на сайті: https://madeinukraine.gov.ua/

15:43 27.06.2024