Дата: від до Скинути

Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України та міжнародними партнерами 10-12 серпня 2024 року організовує “Український молодіжний форум 2024: Вільні мріяти!”

Форум присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді та покликаний зібрати на одному майданчику близько трьохсот найактивніших представників та представниць молодіжної сфери з різних куточків України. Представники молодіжних рад, учнівської та студентської молоді, інститутів громадянського суспільства, а також інші зацікавлені особи можуть зареєструватися на форум за посиланням https://forms.gle/aamahaiKBCq6dVEa6. Кінцевий термін реєстрації - 21 липня 2024 року включно. Контактна особа: Анастасія Коломійченко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Мінмолодьспорту, тел.: 093-495-37-49.

15:06 19.07.2024

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та  осіб постраждалих від збройної агресії квітень - червень 2024 р.

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії квітень - червень 2024 р.

09:22 19.07.2024

Другий тиждень неймовірної подорожі до мальовничої Австрії дає можливість для дітей нашої громади не тільки насолодитися красою цієї країни, але й отримати незабутні враження.

09:09 17.07.2024

У зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої Громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, у зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої Громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  Очаківська міська рада розпочинає створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради.

09:03 17.07.2024

Черговий семінар для представників цільових громад проєкту VNG International Ukraine: Платформа е-Дем

15.07.2024 відбувся семінар для представників цільових громад проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ", що є частиною програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG) і реалізовується VNG International за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів і Асоціації міст України.

08:33 17.07.2024

Пам’ятка для населення: Як уникнути зараження сальмонелою?

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь. Особливо під час поїздок або на відпочинку на природі, коли відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук, жара (висока температура навколишнього середовища) такі погодні умови ідеально підходять для харчових отруєнь. За походженням харчові отруєння поділяються на дві групи: токсикоінфекції та бактеріальні токсикози.

09:31 16.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

09:27 16.07.2024

Використовуйте різні паролі

Однакові паролі – це те саме, що мати один ключ до будинку, автомобіля, сейфа. Якщо зловмисники отримають доступ до цього пароля, вони зможуть отримати доступ до всіх облікових записів, де він використовується. Щоб убезпечити свої особисті дані та кошти на рахунках, потрібно:

09:27 16.07.2024

Більше половини шахрайських сайтів походять з рф, не дайте ворогу себе ошукати, перевіряйте сайти, на яких вводите свої дані!

Удвічі уважніше перевіряйте сайти, на яких просять зазначити інформацію про платіжні картки, логіни та паролі від інтернет-банкінгу, соціальних мереж тощо.

14:27 15.07.2024